Materiały

Customer Servcie Challenge – obsługa klienta.

Customer Servcie Challenge – obsługa klienta.

Customer Servcie Challenge – obsługa klienta to kolejna po Hotel Frenzy Challenge lekcja stworzona pod wpływem potrzeby. Ponieważ sam format zadania świetnie się u mnie sprawdził postanowiłam go wykorzystać ponownie. Znowu ćwiczymy life skills i język specjalistyczny.

Lekcja

Prezentacja przedstawia 10 sytuacji, z którymi być może będzie musiała się zmierzyć osoba pracująca w szeroko rozumianej obsłudze klienta. Zadaniem ucznia jest odpowiednie zareagowanie na sytuację. Chodzi o to, aby użyć całej swojej wiedzy, doświadczenia, ale też kreatywności. Dla osób, które nie mają możliwości skorzystania z projektora udostępniam także plik w formacie pdf.

Jak korzystać?

Przy każdym kolejnym slajdzie możesz dać grupie czas na zastanowienie i przygotowanie odpowiedzi lub poprosić żeby reagowali natychmiast. Jeśli zdecydujesz się na wydrukowanie wersji pdf możesz także podzielić uczniów na grupy i przydzielić im do rozwiązania różne problemy. Jeśli każdy z Twoich podopiecznych dostanie ten sam zestaw zadań do wykonania, uczniowie mogą porównać swoje odpowiedzi.

Myślę, że materiał będzie odpowiedni zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

PREZENTACJA

PLIK PDF

English summary

Here’s a ppt presentation and a pdf file with customer service challenge. You’ll find here 10 situations that may happen in real life. Your students’ task is to react to them and solve problems they may encounter. Have fun!

PPT

PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back To Top