Common dog health problems. ESP lesson for vets.
Materiały

Common dog health problems. ESP lesson for vets.

Common dog health problems

„Common dog health problems. ESP lesson for vets.” to moja pierwsza lekcja dla adeptów weterynarii. Tworząc ją myślałam o uczniach technikum i szkół policealnych. Wydaje mi się, że będzie także odpowiednia dla osób, które hodują psy bądź po prostu interesują się tą tematyką.

W tym miejscu muszę poprosić o wyrozumiałość wszystkich nauczycieli języka angielskiego zawodowego, którzy pracują z przyszłymi weterynarzami. Sama nie uczę w tym zawodzie a lekcję stworzyłam po licznych prośbach od czytelników bloga. Wszelkie uwagi i sugestie są mile widziane 😉

Materiały

Gotowa lekcja to tekst, do którego przygotowałam dodatkowe zadania min. dotyczące zrozumienia czytanki i znajomości słownictwa. Ćwiczeń jest ogólnie sześć, a ostatnie to zadanie otwarte zawierające pytania do uczniów.

W zestawie dostajecie kartę nauczyciela zawierającą odpowiedzi oraz „czystą” kopię dla uczniów.

Jak skorzystać?

Myślę, że te materiały możecie wykorzystać na lekcjach i zrobić wraz z uczniami lub potraktować je jako pracę domową a nawet sprawdzian.

Materiały możecie pobrać tutaj.

Zestaw dla ucznia.

Zestaw dla nauczyciela.

Jeżeli jesteście ciekawi innych moich bezpłatnych materiałów zajrzyjcie tutaj po lekcje języka angielskiego zawodowego.lub tutaj po materiały pomagające w przygotowaniu do matury.


English summary

If you happen to teach ESP to veterianarians feel free to use this free materials about common dog health problems.

Teacher’s set.

Student’s set.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back To Top