nauczanie zdalne - materiały
Materiały

Nauczanie zdalne – materiały

Nauczanie zdalne – materiały

Dostaję od Was sporo próśb o pomoc, a to moja odpowiedź – post pod roboczym tytułem „Nauczanie zdalne- materiały”. 🙂 W tym poście będą pojawiać się przydatne materiały do wykorzystania. Jak zawsze wszystko bezpłatnie. Pamiętajcie: sharing is caring 🙂 Zapraszam na fanpage oraz do zakładki MATERIAŁY

 

  1. Elon Musk – karta pracy do filmiku na youtube. Przygotowana z myślą o studentach ekonomii, ale powinna być odpowiednia dla uczniów z kierunków elektryka, elektronika, ekonomia, mechatronika. Karta zawiera pytania zamknięte oraz otwarte. Jest w doc żeby łatwiej było ją edytować uczniom. Karta odpowiedzi jest do pobrania w mojej grupie na FB Język Obcy Zawodowy.
  2. Helena Rubninstein – karta pracy – do podcastu na youtube. Przygotowana dla studentów ekonomii, skupia się na historii sukcesu Heleny Rubinstein, marketingu. Będzie idealna dla ekonomistów, marketingowców, kosmetyczek, kosmetologów. Karta odpowiedzi jest do pobrania w mojej grupie na FB Język Obcy Zawodowy.
  3. Mechatronics – do filmu na youtube. Piękny amerykański akcent w roli głównej 🙂 Film jest krótki więc i karta „szybka”. Odpowiedzi znajdziecie w grupie Język Obcy Zawodowy.
  4. Veterinarian surgeon – do filmu na youtube. Dedykowana adeptom weterynarii. Nie dla osób o słabych nerwach 😉 Karta odpowiedzi oczywiście w grupie na Facebooku.
  5.  How one tree grows 40 different kinds of fruit – genialny filmik o gienialnym projekcie dla wszystkich przyrodniczych kierunków – rolnictwo, architektura krajobrazu, ochrona środowiska. Karta odpowiedzi oczywiście w grupie na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back To Top