Matura

Walentynkowa matura ustna

Walentynkowa matura ustna

Walentynkowa matura ustna od dawna chodziła mi po głowie, a że Walentynki zbliżają się wielkimi krokami więc zdecydowanie najwyższa pora pomyśleć nad materiałem, który pomoże uatrakcyjnić lekcje, ale jednocześnie nie odciąganie nas od przygotowań maturalnych. Zestaw został stworzony z myślą o Walentynkach i może być wykorzystany na dowolnej lekcji angielskiego na różnych poziomach.

Co znajdę w zestawie?

W zestawie znajdziesz… Dwa zestawy 🙂 Dzielę się zestawem uczniowskim – bez pytań oraz nauczycielskim – z pytaniami i wtrąceniami. Wybaczcie te wszystkie serduszka, ale klimat święta po prostu musiałam zachować. Nie ma potrzeby drukowania zestawów – można skorzystać z projektora. Zestaw zawiera 3 standardowe zadania maturalne a więc rozmowę z egzaminatorem, opis zdjęcia a także wybór opcji.

Czego jeszcze mogę się spodziewać?

Niespodzianki! Aktualnie korzystam z dobrodziejstwa jakim są ferie i planuję kolejne przedsięwzięcia 🙂 Walentynkowe oczywiście. Dlatego możecie spodziewać się, że w tym poście, już wkrótce, pojawi się mała niespodzianka dla Was i Waszych uczniów 🙂

Gdzie pobrać materiały?

Zestawy można pobrać TUTAJ

Zestaw 10 pytań o miłość i związkach pobierz TUTAJ

Walentynkowe idiomy – fiszki do samodzielnej nauki i karty do druku. TUTAJ bezpośrednio z Canvy 🙂

Inne materiały

Inne materiały maturalne dostępne są tutaj.

Gdzie można mnie znaleźć? W grupach na FB 🙂 Zapraszam do:

My Perspectives on Teaching Teens – dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych

Język Obcy Zawodowy – dla nauczycieli wszystkich języków obcych nauczających języka branżowego

Uczę Dorosłych – grupa dla nauczycieli języków obcych – dla nauczycieli wszystkich języków obcych pracujących z dorosłym kursantem

Zdjęcia pochodzą ze stron Pixabay oraz Unsplash.

Nadal szukasz wsparcia w kontekście matury ustnej? Zapraszam na płatne szkolenie online, gdzie uzyskasz dostęp do 2 nagrań – jedno omawia maturę od strony formalnej, drugie stanowi wsparcie metodyczne. Link do zakupu jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back To Top