bezpłatne zestawy do matury ustnej
Matura

Bezpłatne zestawy do matury ustnej

Projekt „Matura ustna” rozpoczęty!

Bezpłatne zestawy do matury ustnej to pierwszy element mojego projektu wspomagającego przygotowaniu uczniów i pomoc nauczycielom. Co tydzień w tym wpisie pojawiać się będą nowe zestawy. Jednocześnie już teraz zapraszam Was na jedyne w swoim rodzaju szkolenie „Matura ustna z języka obcego. Jak ich przygotować i nie zwaiować. Wszystko, co powinieneś wiedzieć.” 

Czy wiecie ile przyjdzie arkuszy ustnych na matury do Waszej szkoły? Albo co to jest matura ustna hybrydowa? Jak recyclingować materiały, które już macie żeby nie kupować kolejnych? My to wiemy 🙂 Wiedzą i pomysłami dzielimy się właśnie w tym szkoleniu.

Cenra premierowa: 79 zł.

Cena regularna: 99 zł.

Zapraszamy!

Bezpłatne zestawy do matury ustnej

„Matura ustna – zestawy” to mój najnowszy projekt. Przez kolejne tygodnie będę podrzucać Wam gotowe do wykorzystania na lekcji materiały. Bezpłatne zestawy do matury ustnej z języka angielskiego pozwolą Wam przećwiczyć wszystkie zadania. Każdy zestaw to arkusz ucznia i egzaminatora. Starałam się stworzyć różnorodne materiały, ale nie odtwarzałam wyglądu właściwych arkuszów w stu procentach. Jestem autorką wszystkich proponowanych tu materiałów. Zdjęcia pochodzą ze stron Pixabay, Pexels, Unsplash. Projekty wykonałam w Canvie.

Idea – o co chodzi?

Chodzi o wsparcie Was i Waszych uczniów. Zestawy pozwolą Wam ćwiczyć maturę ustną do upadłego 🙂 Dlaczego jest to ważne? Bo egzamin ustny to największy stres dla młodzieży. Trzyletnia nieobecność pozwalała uczniom mieć nadzieję, i zakładać, że z egzaminami ustnymi pożegnaliśmy się na dobre. Tymczasem egzamin wraca w wielkim stylu (i chyba w oparach siarki 😉 ) więc warto mieć to na uwadze.

Jak korzystać?

Po prostu pobierz i już. Przez kolejne tygodnie w tym poście będą pojawiać się kolejne zestawy, o czym będę Wam przypominać na Facebooku, także nie zapomnij śledzić mojego fanpage.

bezpłatne zestawy do matury ustnej
bezpłatne zestawy do matury ustnej

Gdzie szukać innych bezpłatnych materiałów?

Walentynkowa matura ustna z bonusami jest TUTAJ

Inne moje bezpłatne materiały do matury znajdziesz TUTAJ

Bezpłatne materiały są również dostępne w grupie My Perspectives Teaching Teens. Powstały dzięki uprzejmości wydawnictwa Nowa Era i są do pobrania tylko i wyłącznie we wspomnianej grupie. Nie musisz korzystać z podręczników wydawnictwa aby dołączyć do grupy. Grupa przeznaczona jest dla nauczycieli języka angielskiego pracujących w szkołach ponadpodstawowych.

Bezpłatne zestawy do matury ustnej

Zestaw nr 1 pobierz TUTAJ

Zestaw nr 2 pobierz TUTAJ

Zestaw nr 3 pobierz TUTAJ

Zestaw nr 4 – matura ustna z Dniem  Św. Patryka – TUTAJ

Nadal szukasz wsparcia w kontekście matury ustnej? Zapraszam na płatne szkolenie online, gdzie uzyskasz dostęp do 2 nagrań – jedno omawia maturę od strony formalnej, drugie stanowi wsparcie metodyczne. Link do zakupu jest tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back To Top