Materiały

Halloween – materiały dla młodzieży i dorosłych.

Halloween – materiały dla młodzieży i dorosłych.

Halloween – materiały dla młodzieży i dorosłych to moja najnowsza propozycja dla Was i waszych uczniów. Wszystko w formie zabawy i z przymrużeniem oka, bo w taki dzień inaczej się po prostu nie da.

Halloween uwielbiam za to, że jest kolorowe i nieprzewidywalne. Nigdy nie wiesz, kto zapuka do Twoich drzwi – czarownica czy Donald Trump 😉 Swoją sympatię do Halloween postanowiłam przenieść na materiały edukacyjne, które dziś możecie pobrać bezpłatnie. Uwaga! Zestawy będą publikowane osobno w odstępie tygodnia w tym poście.

Materiały

Dla młodzieży proponuję nic innego, jak zestaw do matury ustnej. Znajdziecie na nim standardowo trzy zadania czyli rozmowa z egzaminatorem, opis zdjęcia i wybór opcji a to wszystko w tematyce Halloween. Wasi uczniowie będą mieli możliwość przećwiczenia umiejętności mówienia, ale też przy okazji odbędą lekcję kulturową. Przyjemne z pożytecznym.

Dla dorosłych lub na lekcje języka zawodowego (biznesowego) mam dla Was strasznie proste zadanie, które polega na wyłonieniu kandydatki na asystentkę. Problem w tym, że wszystkie Panie są nietuzinkowe i nie da się ich zaszufladkować. Wybór będzie naprawdę trudny.

Do pobrania

Zestaw maturalny do pobrania od 11 października.

Zestaw case study do pobrania od 18 października.

Jeśli podobają Ci się te zestawy koniecznie zajrzyj tutaj i tutaj.

One thought on “Halloween – materiały dla młodzieży i dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back To Top