projekt z klasą
Metodyka

Projekt z klasą – konkurs dla wszystkich.

Projekt z klasą

Nie wierzę, że znajdzie się ktoś, kto nie słyszał o konkursie Projekt z klasą, za którym stoi wydawnictwo Nowe EraW dużym skrócie- jest to konkurs na projekt edukacyjny w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Nie ma żadnych ograniczeń, co do Waszych pomysłów. Możecie zgłosić inicjatywę, która już trwa lub taką, którą dopiero planujecie. Sky is the limit 🙂 Nagroda to grant na realizację projektu.

Jaki projekt można zgłosić?

Każdy. Tak, jak napisałam, ogranicza Was tylko wyobraźnia. Sama brałam udział w poprzedniej edycji i w tym roku z pewnością również przystąpię. I Was również gorąco zachęcam. Do wspólnego wysiłku, do wspólnej zabawy. Pomyślcie o projekcie związanym z językiem zawodowym, żeby uświadomić innym, jak często ten przedmiot jest lekceważony. Borykamy się z brakiem materiałów i zbyt małą liczbą godzin, a to tylko wierzchołek góry lodowej.

Mój projekt

Mój zeszłoroczny projekt był efektem właśnie tych problemów. Zakładał stworzenie i bezpłatne udostępnienie materiałów dla zawodu technik renowacji elementów architektury. Cóż, grantu nie wygrałam, ale to był właśnie początek bloga English Workshop. 🙂 Jestem przekonana, że jest coś, co sami od dawna planujecie, coś o czym marzycie, ale brak funduszy Was ogranicza. Co zatem macie do stracenia?

Dlaczego warto?

=> Możesz wygrać gotówkę na realizację projektu.

=> Każdy autor projektu otrzymuje imienny certyfikat.

=> Każda szkoła otrzymuje certyfikat z tytułem „Dobrze zaprojektowanej szkoły”.

=> Wśród zgłoszonych projektów możesz znaleźć dziesiątki inspiracji do pracy.

Inspiracja

Brakuje Ci materiałów? Chcesz zorganizować warsztaty albo zaTIKować klasę? 🙂 A może planujesz wyjście do ludzi lub lekcję w plenerze? Świetnie! To już połowa projektu 🙂

Jeśli nie wiesz od czego zacząć zajrzyj tutaj: Projekt z klasą

Na stronie organizatora znajdziesz wszelkie niezbędne informacje.

Podrzucam Wam także mój zeszłoroczny projekt do ściągnięcia tutaj. Była do niego dołączona przykładowa lekcja, która już znalazła się na blogu w tym wpisie.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back To Top