Materiały

BHP w pracy biurowej. Health & safety for office workers.

Health & safety for office workers. BHP w pracy biurowej.

Health & safety for office workers. BHP w pracy biurowej to mój najnowszy projekt. Wszystko z poślizgiem, ale już jest 🙂 Brak czasu niestety daje mi się we znaki więc będę wdzięczna za wszystkie uwagi i pomoc w udoskonaleniu materiałów. Pomyliła się gdzieś? Daj mi znać!

Projekt traktuje jako pilotażowy i w zależności od tego jak zostanie przyjęty, powstaną (lub nie) kolejne materiały. Sam temat Health & safety for office workers. BHP w pracy biurowej to 5 kart. Dziś prezentuje Wam pierwszą.

Jeśli macie ochotę sckorzystać z szybkich kart pracy do języka angielskiego zawodowego zapraszam Was tutaj.

Dla kogo?

Dla każdego, kto uczy osoby pracujące w biurach lub młodzież w technikum. Nada się zarówno na lekcje zdalne jak i na tradycyjne.

Karty przeznaczone są do rozmów i dyskusji, mogą być uzupełniającym ćwiczeniem do tekstów o BHP. Kolejne części materiałów zawierają dłuższe opisy i krótkie teksty.

Health & safety for office workers. BHP w pracy biurowej.
Health & safety for office workers. BHP w pracy biurowej.

Gdzie pobrać?

Do pobrania pierwszej próbki zapraszam tutaj 🙂

Health and safety for office workers. Are you in danger? – pobierz tutaj.

Health and safety for office workers. Are you in danger? Questions. – pobierz tutaj.

Health and safety for office workers. Backache. – pobierz tutaj

Office accidents – pobierz tutaj.

BONUS: znaki ostrzegawcze, nakazu, informacyjne, które będą idealne do ćwiczeń na lekcjach angielskiego zawodowego w technikum lub szkole branżowej. Przeglądając liczne informatory do egzaminu zawodowego w nowej formule zauważyłam, że pytania o BHP pojawiają się regularnie, a wiele z nich obrazują własnie znaki. Worzystałam gotową grafikę ze znakami więc trudno je przypisać do jednej branży i nie wszystkie znaki są łatwe i oczywiste do zinterpretowania. Ale na tym polega zabawa 🙂 Materiał testowany na grupie techników budownictwa.

Nie zapomnijcie odwiedzić fanpage na Facebooku 🙂 Zapraszam do grupy Język Obcy Zawodowy.

Materiały powstały w Canvie z wykorzystaniem bezpłatnych zasobów. Grafika ze znakami pobrana z pixabay.com. Wszystkie materiały powstały w sposób legalny i wykorzustują legalne zasoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back To Top